Hizmetlerimiz

IPL Epilasyon

IPL sanılanın aksine bir lazer çeşidi olmayıp “yoğun atımlı ışık” anlamına gelen 400nm ila 1200nm arasında dalga boyuna sahip etkili bir epilasyon yöntemidir. Kalıcılık oranı Alexandrite, Diode ve Nd:Yag lazere oranla biraz daha düşüktür. Lazerli sistemlere göre % 80-90 oranında başarı sağlanır. IPL epilasyon lazer epilasyona bir alternatif olarak değil, tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır. Alexandrite lazerin etkili olmadığı çok ince tüy ve kıllarda başarılı sonuçlar alınmaktadır.

 

Cilt ve Vücut Bakımı

Cilt bakımının en önemli aşaması cilt tipinizi belirlemektir. Cilt tipinizi belirledikten sonra günlük cilt bakımına başlayabiliriz.  Cilt tipinizi belirlemek için bizimle randevu yapın.

 

Bölgesel Zayıfalama

Bölgesel incelme, vücudun belli bölgelerine yerleşmiş istenmeyen yağ kütlelerinin azaltılması yöntemidir. Bölgesel incelme yöntemleri ile aşırı spor ve sıkı diyet yapmadan yağ fazlalıklarından kurtulabilir, İstediğiniz vücut görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

 

Solaryum

Solaryum deriyi bronzlaştırmak amacıyla kullanılan yapay bronzlaştırıcı cihazdır. Solaryumlar genellikle içinde yatılabilen kapalı kabinler şeklindedir. Kabinlerin içinde alttan ve üstten ultraviyole ışık yayan ışık tüpleri vardır. Bazı kabinler ise derinin yüzeyine dik veya açıyla gelebilen, hareket edebilen ışık kaynakları bulundururlar.

 

Manikür – pedikur

Her türlü dış etkene maruz kalan ellerimizin itinalı bir bakıma htiyacı vardır. Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür.Günlük hayatımızda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakımınada önem vermeliyiz.

 

Sir agda

Sir Ağda Kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Sir Ağda kıl köklerini zayıflatır ve düzenli kullanımla kıllardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlar.
Sir Ağda klasik ağda gibi şeker içermediği için kıl köklerinin beslenmesine neden olmaz ve kılların zayıflamalarını ve daha yavaş uzamalarını hatta tamamen yok olmalarını sağlar.

 

Kaş kontür

Kaş kontürü kaşı seyrek veya kaş şeklini beğenmeyen kişilerin tercih ettiği ve kaş rengi ile uygun boyalar kullanılarak sağlıklı ortamlarda uygulanması durumunda istenilen sonucu veren son zamanların en çok tercih edilen makyaj uygulamasıdır. Kaş kontürü vücut için zararsız boyaların kaş bölgesinde deri altına enjekte edilmesi yöntemiyle yapıldığı için bir nevi geçici dövme gibidir.